Prezent dla chłopca na święta

Okres świąteczny nieodłącznie kojarzy się dzieciom z otrzymywaniem długo wyczekiwanych podarunków. Wraz z dorastaniem dynamicznie zmieniają się jednak ich zainteresowania, nad którymi czasami ciężko nadążyć. Dodatkowo we wczesną nastoletniość wpisany jest młodzieńczy bunt, co czyni znalezienie odpowiedniego upominku wyjątkowo zadaniem. Aby ułatwić rodzicom wybór, w tej kategorii zebraliśmy oryginalne pomysły na prezent dla 10-latka na święta, a także starszych chłopców, które z pewnością przypadną młodym nastolatkom do gustu.

Prezent dla 10-latka na święta

Wybierając prezenty na święta dla dziesięciolatka warto skupić się na jego aktualnych zainteresowaniach, ale jednocześnie uniwersalności produktu, tak, aby mógł służyć mu przez dłuższy czas. Wielu chłopców, szczególnie w okresie dorastania, wykazuje duże zainteresowanie zabawą połączoną z aktywnością fizyczną. Świetnym pomysłem będzie więc podarowanie dziecku karabinu na piankowe strzałki! Wyposażony w ośmiostrzałkowy magazynek pistolet zachęci do zabawy na świeżym powietrzu każdą pociechę. Dodatkowo sprawdzi się również jako prezent dla 13-latka na święta i z pewnością przypadnie do gustu także młodszym osobom. Doskonałym uzupełnieniem karabinu będzie dedykowana kamizelka na akcesoria do wyrzutni wraz z wyposażeniem. Dzięki niej chłopiec ma możliwość poczuć się jak prawdziwy żołnierz! Wyposażona jest w uchwyt na magazynek, elastyczne paski czy miejsce na włożenie strzałek – wszystkie niezbędne rzeczy do zabawy będzie miał zawsze pod ręką! Taki prezent na święta dla 10-latka z pewnością dostarczy mu mnóstwo radości.

Prezenty na święta dla dziesięciolatka i starszych dzieci

Czas wczesnej nastoletniości to idealny moment na wprowadzenie dziecka w świat elektroniki. Z pewnością pomoże w tym prezent dla dziesięciolatka na święta w postaci przenośnej konsoli do gier! Modele dostępne na stronie Podaruje.com nie tylko zapewnią chłopcu wielogodzinną rozrywkę, ale także pozwolą na odtworzenie filmów, zdjęć, a nawet muzyki. To urządzenie wielofunkcyjne posiada mnóstwo wgranych gier, w tym kultowe tytuły, jak Mario czy Tekken. Dzięki temu konsola sprawdzi się nie tylko jako prezent dla dziesięciolatka pod choinkę, ale również dla starszych dzieci, np. jako prezent dla 12 latka – na święta, urodziny, czy jakąkolwiek inną okazję! Młodym nastolatkom z pewnością przypadną do gustu także bezprzewodowe słuchawki, które pozwolą im na cieszenie się ulubionymi piosenkami w doskonałej jakości dźwięku.

Prezent dla chłopca na święta

Sportowy prezent dla dziesięciolatka na święta

Prezenty dla 9-latka warto dobierać w taki sposób, aby przyczyniły się one do prawidłowego dorastania i pomagały w kształtowaniu jego umiejętności. Kluczowa dla właściwego rozwoju dziecka jest aktywność fizyczna, do której uprawiania skutecznie zachęci smartwatch sportowy! Ów elektroniczny zegarek posiada aż 11 trybów treningu, dokonuje pomiaru funkcji zdrowotnych, a dodatkowo umożliwia odbieranie połączeń i powiadomień. Dzięki temu możesz monitorować zdrowie swojego dziecka, jednocześnie mogąc być z nim w stałym kontakcie. Dobierz do tego sakwę i lampki rowerowe, torbę na bagażnik i inne akcesoria umilające wycieczki rowerowe, które z pewnością sprawdzą się również jako prezenty na święta dla 13-latka. Te i wiele więcej propozycji na idealny upominek znajdziesz na stronie Podaruje.com!